Polityka prywatności

Jakie informacje zbieramy?

Rodzaje danych osobowych zbieranych od będzie zależeć od okoliczności kolekcji oraz rodzaju usługi, którą życzenie. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej witryny możemy zbierać dane, takie jak imię i nazwisko, adres email, adres wysyłki, adres rozliczeniowy oraz innych informacji istotnych dla dokonania zakupu.

Jak zbierać informacje

Możemy zbierać dane osobowe, kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, gdy mamy do czynienia z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, lub jeśli masz kontakt z nami osobiście. Nie zbieramy żadnych danych osobowych bez zgody użytkownika. Uważamy, że zgoda została udzielona po wypełnieniu pola niezbędne do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zazwyczaj, zbierać dane osobowe w następujących celach:

1. W celu ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej, produktów i usług

2 .Aby dostarczać produkty zamówione u nas

3 .Aby dostarczy Ci informacji na temat naszych produktów i usług

Ujawnienie danych osobowych osobom trzecim

Możemy ujawnić dane osobowe innych osób do celów, dla których dane te były gromadzone lub dla celów związanych, na przykład w celu zakończenia transakcji w jego imieniu lub dostarczyć Państwu produkt został zakupiony. Angażujemy wykonawców stron trzecich do wykonywania usług dla nas co wymaga obsługi danych osobowych mamy wykonawcę. Na przykład, obecnie z wykonawcami stron trzecich do:

1. Dostarczanie produktów zakupionych w tym miejscu

2. Zapewnienie elektroniczny transfer funduszy, przetwarzania kart kredytowych i usług związanych z konta

Bezpieczeństwo danych osobowych

Przeprowadziliśmy bezpiecznie swoje dane osobowe i nie będziemy handlować, wynajmować lub sprzedać. Będziemy podejmować wszelkie uzasadnione kroki w celu utrzymania zabezpieczenia wszelkich informacji mamy o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno w formie elektronicznej w naszym systemie komputerowym. Zapory, hasła, oprogramowanie antywirusowe oraz filtr email aby chronić wszystkie nasze informacji elektronicznych.

Rozwiązywanie swoje obawy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Państwa dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane, prosimy o kontakt z nami. Będziemy odpowiedzi na zapytania lub skargi tak szybko, jak to możliwe.